Kariéra

bluepool manifest


Jak práce u nás vypadá a co můžete očekávat? Co je pro nás v BluePoolu důležité?

Plácli jsme si, a teď co bude dál?

14 dní probíhá školení a příprava na první projekt, nejen, že se naučíš něco nového, ale seznámíš se se vším, co je důležité a s procesy u nás v BluePoolu, příprava na pohovory u klientů

Part-time pool


Ještě studuješ, ale už bys rád získal/a hodnotné zkušenosti? Pak je Part-time pool místo pro Tebe. Je to tým kolegů v rámci BluePoolu, kteří stále studují a tudíž se nemohou věnovat konzultantské činnosti na 100 %. V Part-time poolu se seznamují s životem konzultanta ještě před ukončením studia. Mohou se tak ujistit, že právě tohle je pro ně to pravé. Výhodou nejsou jen nové zkušenosti, které zde získáš, umožníme Ti zde napsat diplomovou práci i vykonávat diplomní praxi. Poskytneme Ti veškeré informace a sounáležitost, kterou budeš potřebovat. I jako člen Part-time poolu máš nárok na většinu benefitů, které v BluePoolu nabízíme svým zaměstnancům.

Bluepool benefity


Vybereš si benefity

Cafeterie, ve které si můžeš vybrat benefit dle libosti. Když nenajdeš, co jsi hledal, umíme doplnit. Stačí dát vědět BBC.

Získáš styl

Pro práci konzultanta je potřeba nejenom technických dovedností ale i odpovídající dress code. To u nás není žádný problém. Osobní stylistka se Ti o to postará.

Poznáš svět

Žiješ naší firmou (no jasně, že jo) a snažíš se ji posouvat dál? Za každou pomoc BluePoolu na sebe body do celoroční soutěže nenechají dlouho čekat. Když se staneš jedním ze dvou nejlepších, jedeš na business výlet do exkluzivní destinace i s průvodcem a kapesným.

Namlsáš se

Chceš poznat cokoliv nového v kultuře, gastronomii, naučit se pít dobrou kávu, hrát golf nebo se jakkoliv překonat? Tuhle službu Ti můžem prokázat. Stačí se účastnit všech našich akcí nebo své přání opět sdělit BBC týmu.

Naučíš se anglicky

Wanna be better in English? No problem! Máme vlastního učitele angličtiny. A když chodíš pravidelně, máš lekce úplně zadarmo.

Nabereš znalosti

Chceš si pravidelně rozšiřovat obzory v oboru? Můžeš. Pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy s odborníky z praxe. Máš zájem o něco konkrétního? Tak víš co? Opět stačí dát vědět BBC. Budem rádi.

Příběhy


Radovan

Vývojář

Po ukončení bakalárskeho štúdia som chcel začať pracovať v IT firme. Po vstupnom pohovore som začal pracovať ako tester, avšak webové stránky boli pre mňa atraktívnejšie. Po niekoľkých dňoch v práci som dostal možnosť vytvoriť stránku pre nášho klienta. Vďaka tejto príležitosti sa vo firme neustále posúvam vpred a práca sa stala mojim hobby aj vďaka skvelému kolektívu ľudí.

Přestože jsem přišel z úplně jiného oboru, BluePool mi dal šanci se realizovat v IT a poskytnul mi vše nutné k tomu, abych se v nové roli cítil dobře a zároveň odváděl co nejlepší práci. Díky tomu dnes testuji software pro velké společnosti, kde mám možnost se dál rozvíjet, pracovat s nejmodernějšími technologiemi, a hlavně se učit od lidí, kteří jsou špičkou v oboru. Jako bonus vidím časté společné akce teambuildingy, grilovačky a celkově přátelskou atmosféru ve firmě.

Matěj

Tester

Dominik

tester

Když jsem se rozhodl, že při studiu na vysoké škole budu i pracovat, hledal jsem jen místo, které mi umožní získat zkušenosti a osamostatnit se. BluePool pro mě byl jasná volba díky jeho otevřenosti a přátelskému prostředí. Brzy jsem si však uvědomil, že mi toho nabízí mnohem více. Hned od prvního dne dostávám veškerou podporu a prostředky k dosažení mého cíle – chci být co nejdříve test manažerem.

Staň se jedním z nás

Vložení životopisu

Preferovaná pozice

success
×

Děkujeme za vložené CV. V nejbližších dnech se na něj podíváme a nejdéle do týdne Ti dáme vědět, jaké jsou další plány.